jakou máte bradu?...svědčí to o vašem postoji k sexu

3. února 2009 v 15:05 | nikishka |  @ zajímavosti
jste chlap a hledáte věrnou manželku?...dívejte se na bradu...psychologové z Kanady totiž zjistili že tvar spodní čelisti souvisí s pohlavní aktivitou ženy.

Ty s jemnější bradou mají míň sexuální energie, nejsou tolik aktivní a hlavně jsou věrnější!!!Oproti tomu ženy s výraznější bradou mají v těle hodně testosteronu, hodně sexuální energie a chtějí častější sex, a co je hlavní jsou ochotnější k nevěře!!! Neznamená to ale že žena s výraznou bradou je vždy nevěrná a ta s malou je věrná jak labuť. Ovšem ve většině případů to skutečně funguje.Velikost spodní čelisti ovlivňuje mužský pohlavní hormon testosteron, jehož má v těle určité množství každá žena. Čím je vyšší, tím je žena sexuálně aktivnější a více náchylná k nevěře.

"Fyzické znaky skrýváme jen stěží, zvláště pokud se jedná o obličejové rysy, ty jsou částečně vystavěné účinky testosteronu a spolehlivě souvisí se sexuální historií a postoji. Tento výzkum jako první předkládá, že maskulinnější obličejové znaky u žen mohou zprostředkovat sexuální nezdrženlivost a pravděpodobně ovlivnit jejich kvalitu pro dlouhodobé vztahy," tvrdí doktor Lorne Campbell.

Z výzkumu sexuálního chování žen vyplynulo, že ty s větší a výraznější bradou byly sexuálně aktivnější, ale muži je přitom považovali za méně atraktivní. Podle expertů to má evoluční význam. Pánové totiž podvědomě vědí, že takové ženy bývají méně věrné, a snaží se jim vyhnout, aby v budoucnu nemuseli vychovávat cizí potomky.

Takže příroda to zase vyřešila za nás a my můžeme v klidu spát...teda aspoň ti kdo mají ženu s malou bradou nebo ti kteří svě "výraznější bradičce" věří...xD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama